piątek, listopada 23, 2018

Zestaw z misiami - Canpol Babies

Cześć,

dzisiaj zapraszam Was na recenzję zestawu z misiami od Canpol Babies. Razem z Natalią od 2 miesięcy mamy możliwość testowania tych zabawek. W skład zestawu wchodzą 3 pluszowe zabawki:
- miś z dzwoneczkiem
- miś z gryzakiem
- miś z pozytywkąCzy warto kupić taki zestaw?
Czy Natalia często się bawi miśkami?


Miś z dzwoneczkiem


Zabawka na górze zamiast kółka ma umieszczone "szczypce". Dzięki takiemu rozwiązaniu można ją przymocować do różnych pałąków, mat edukacyjnych, łóżeczka czy wózka. Trzeba jednak uważać, aby dziecko za mocno nie pociągnęło i nie wyrwało zabawki. Szczypce są plastikowe i gdyby dziecko wsadziło je sobie do buzi - mogłoby zrobić sobie krzywdę. Dzwoneczek znajdujący się między szczypcami, a misiem jest standardowy. Sam miś jest pluszowy i delikatny - idealny do zabawy i przytulania :)

Miś z gryzakiem


Gdyby nie opis producenta, nie wiedziałabym, że to serduszko na dole misia to gryzak. A jednak :) Zabawka oprócz gryzaka, ma w sobie ukrytą piszczałkę. Jest to zabawka, którą dziecko najszybciej będzie mogło się pobawić. Cała pluszowa i miękka. Moja córka póki co z gryzaka ani razu nie skorzystała, ale możliwe, że innym dzieciom podpasuje.Bardzo często korzystamy z funkcji piszczałki - znaczy ja naciskam i piszczę, a Natalia zwraca na to uwagę :) 

Miś z pozytywkąJest to największy z misiów. Na samej górze ma umieszczone kółko, dzięki ktoremu może być przymocowany do łóżeczka, maty edukacyjnej czy wózka. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. W środku misia umieszczona jest pozytywka, którą uruchamia się poprzez pociągnięcie wystającego sznurka. Sznurek oczywiście jest umieszczony z tyłu misia i wkomponowany w jego wygląd :) Przez ukrytą pozytywkę brzuszek misia jest twardy, ale cały pokryty jest przyjemnym pluszem.WADY:
- póki co nie zauważyłam :)

ZALETY: 
- śliczne, ciepłe kolory (miałam zestaw dla dziewczynki)
- zabawki otulone miękkim pluszem
- zestaw rośnie z wiekiem dziecka: każda zabawka spodoba się w innym wieku dziecka

Podsumowanie: zabawki są bardzo przyjemne w dotyku i porządnie wykonane. 
Czy warto kupić taki zestaw swojemu dziecku? Tak. Zabawki rosną razem z pociechą, więc nie będzie to wydatek na chwilę, a na dłuższy czas. 
Czy Natalia często bawi się miśkami? Codziennie. Nie zawsze jest to zabawka wszystkimi na raz, ale codziennie każdy miś chociaż raz ląduje w jej rączkach i... buzi :)


Moja ocena: 4,5/5

Co sądzicie o tym zestawie? 
Podoba Wam się?

Jeśli tak, to koniecznie weźcie udział w KONKURSIE, który wieczorem pojawi się na blogu :)  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Liczę na szczery komentarz od Ciebie :) Dziękuję :)
Pamiętaj, że zostawiając komentarz automatycznie akceptujesz politykę prywatności.

Copyright © 2016 Mamma pcheła , Blogger