poniedziałek, marca 18, 2019

Konkurs Canpol Babies - zestaw Jungle

Cześć,

na dobry początek tygodnia zapraszam Was na kolejny konkurs, który mogę organizować dzięki Blogosferze Canpol Babies. W tym konkursie nagrodą będzie zestaw Jungle:
 Uwaga! Wygrywają aż 2 osoby!

Co trzeba zrobić, aby wygrać zestaw? Ponownie mam dla Was kreatywne zadanie :) 

Niedługo zbliża się Wielkanoc. Podziel się swoimi pomysłami w jaki sposób można zaangażować malucha do przygotowań? Jakie ozdoby można wykonać razem w domu? 

Liczę na kreatywne i rozwojowe pomysły :) 

Zgłaszać możecie się na 2 sposoby:
- prześlij wiadomością mailową na adres: mamma.pchela@gmail.com
- w komentarzu pod postem na FB

Czas zgłoszeń: 18.03.2019 - 01.04.2019
Wyniki: do 03.04.2019

Będzie mi miło, jeśli:
1. Polubisz fanpage Mamma Pcheła i Canpol Babies
2. Polubisz i udostępnisz post konkursowy na Facebooku
3. Zaprosisz do zabawy 3 osoby
Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga i fanpage Mamma Pcheła, a sponsorem jest Canpol Babies.
2. Konkurs trwa od 18.03.2019 do 01.04.2019
3. Udział w konkursie jest dobrowolny
4. Uczestnik przystępując do konkursu akceptuje w całości treść regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
5. Nagrodą w konkursie są 2 zestawy Jungle - jeden zestaw dla jednego zwycięzcy. 
6. W konkursie zostanie wyłonionych 2 zwycięzców. Zwycięzców wybiera organizator konkursu.
7. Wyniki zostaną ogłoszone do 03.04.2019 i umieszczone będą na blogu w tym wpisie.
8. Zwycięzca ma obowiązek zgłosić się do organizatora w ciągu 3 dni od opublikowania wyników konkursu w celu podania danych adresowych do wysyłki. W innym wypadku zostanie wybrany nowy zwycięzca. Dane należy wysłać na adres: mamma.pchela@gmail.com Potrzebne dane to: imię, nazwisko, adres do wysyłki, numer telefonu oraz adres mailowy.
9. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności
10. Nagroda jest wysyłana przez sponsora konkursu. Wysyłka odbywa się jedynie na terenie kraju na koszt sponsora. Organizator konkursu nie odpowiada za termin oraz stan nadesłanej nagrody.
11. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. Z o. o. SKO ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych
12. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu rozstrzygnięcia konkursu i dostarczenia nagrody. Po tym czasie dane nie będą przetwarzane.
13. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 28.07.1992 r. i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy
14. Organizator ma prawo zmieniać warunki regulaminu przed wcześniejszym poinformowaniu Uczestników o dokonanej zmianie. 
15. Uczestnik przystępując do konkursu wyraża zgodę na upublicznienie jego pracy konkursowej, a także do jej wykorzystania w przyszłości przez organizatora. 
Zapraszam do wzięła udziału w konkursie i każdemu życzę powodzenia :)Wyniki


Serdecznie gratuluję Patrycja Iwanicka oraz Monika M. Dziewczyny prześlijcie mi na maila dane niezbędne do wysłania nagrody :) 

Wygrane prace:

"Mój syn będzie miał w tym roku 4 lata. W czasie jego pierwszych Świąt Wielkanocnych miał 6 miesięcy. Jesteśmy sentymentalną rodziną i wpadłam wtedy na pomysł. 
W Wielką Sobotę pomalowaliśmy rączkę syna farbą, odrysowaliśmy ją na kartce A3 (w bloku technicznym z twardymi kartkami) Mąż naszkicował jajko-ręka była w środku. Delilatnie je ozdobił i podpisał. Tak powstała nasza pierwsza wspólna ozdoba świąteczna. Każdego roku w Wielką Sobotę powtarzaliśmy naszą zabawę. Aktualnie mamy takie 3 pisanki. Synek bardzo lubi oglądać nasz album i już się nie może doczekać kolejnego odbijania rączki. A w tym roku dojdzie kolejna rączka-nowy album. Będą to pierwsze Święta Wielkanocne naszej córki.
Jeżeli chodzi o inne przygotowania to robimy z synkiem wiele ozdób:kurczaczki z rolek po papierze toaletowym, ozdabiamy styropianowe pisanki itp.
Razem myślimy nad tym co będziemy w Święta gotować. Każdy podaje swoje dwa typy i tak robimy nasze menu. Gotowanie-wspólne gotowanie to podstawa. Syn bardzo chętnie uczestniczy podczas przygotowywania posiłków. Przyznam, że jest przy tym sporo śmiechu i bałaganu. Jest to pyszna zabawa.
Sprzątamy zawsze razem, bierzemy ściereczki i wycieramy kurze. Myjemy podłogi, segregujemy zabawki i te niepotrzebne wywozimy do domu samotnej matki.
Jest u nas jeszcze taka Świąteczna tradycja. Wieczorem w Wielką Sobotę gdy już uporamy się ze sprzątaniem i gotowaniem oglądamy teatrzyk kukiełkowy. I tutaj zabłysnąć musi mój mąż bo to on odgrywa historie o króliczku co pogubił świąteczne pisanki. Jemy wtedy ciasto, które wcześniej upiekliśmy, przytulamy się i śmiejemy. Kładziemy się spać wcześniej niż zawsze by wstać na Rezurekcje."

"Przygotowania do świąt to głównie pieczenie, gotowanie, przygotowywanie ozdób świątecznych, ale to także porządki. Mój maluszek zdecydowanie to uwielbia to ostatnie (oczywiście sprząta 'po swojemu'). Dzieci uwielbiają różnego rodzaju ściereczki, zwłaszcza jak są z różnych materiałów i o różnych fakturach i kolorach, wówczas dostarczają dodatkowych wrażeń sensorycznych dziecku. U mnie wystarczyło, że maluszek podejrzał jak sprzątam, dostał swoją ściereczkę i również przeciera nią... niemal wszystko. Czuje się przy tym bardzo potrzebny i zaangażowany w prace domowe, a ja w tym czasie mam możliwość posprzątać.
Nasz maluszek jest jeszcze zbyt mały, żeby brać czynny udział w kuchennych przygotowanych do świąt, takich jak pieczenie czy gotowanie, ale w takich sytuacjach świetnie sprawdzają się plastikowe owoce, które w połowie połączone są rzepami i za pomocą plastikowego nożyka o zaokrąglonych brzegach można przecinać je na dwie połówki. Dziecko ma świetną zabawę w kuchni, a wie że wykonuje to co mama i czuje swój udział w pracach kuchennych.
Jeśli chodzi o wykonywanie ozdób świątecznych wraz z dzieckiem to tu ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Oczywiście nasze pomysły trzeba dostosować do wielu i możliwości dziecka, ale wszelkiego rodzaju malowanie i ozdabianie jajek jest ciekawym doświadczeniem dla dziecka, zwłaszcza jeśli dotychczas malowało tylko na kartce. Polecam także wszelkiego rodzaju wyklejanki i wydzieranki, robienie świątecznych kurczaczków czy baranków z talerzy jednorazowych, rolek po papierze toaletowym czy ręczniku papierowym, a także ozdabianie jednorazowych łyżek i widelców (robienie z nich pacynek, a następnie zabawa w teatr). Jeśli ktoś lubi sensoplastykę w domu to polecam zrobić kolorową ryżolinę (ryż ugotowany z dodatkiem barwnika spożywczego), a następnie można wspaniale bawić się kolorowym ryżem i lepić z niego jajka wielkanocne lub wyklejać nim (np za pomocą kisielu) jajka narysowane na kartce. U  nas zabawa ryżoliną zajmuje około pół dnia."


8 komentarzy:

 1. Bardzo fajny temat. Bierzemy udział. Zgłoszenie wysyłamy na maila co by nikt nie skopiował ;-))) pozdrawiam.
  Post udostępniony jako Magdalena Zalewska

  OdpowiedzUsuń
 2. Korzystaliśmy z produktów tej firmy, kiedy córka była mała. Byliśmy bardzo zadowoleni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja na początku korzystałam z Lovi, dopiero później pojawiło się więcej produktów Canpol Babies. Jestem z nich bardzo zadowolona :)

   Usuń
 3. Ja dostałam się do testów tego właśnie oto zestawu JUNGLE. lEMUREK jest słodki a dzieciaczki chętnie się nim bawią.

  OdpowiedzUsuń

Liczę na szczery komentarz od Ciebie :) Dziękuję :)
Pamiętaj, że zostawiając komentarz automatycznie akceptujesz politykę prywatności.

Copyright © 2016 Mamma pcheła , Blogger