sobota, maja 11, 2019

Konkurs Canpol Babies - zestaw z króliczkiem

Cześć,

zapraszam na kolejny konkurs, który mogę zorganizować dla Was w ramach blogosfery Canpol Babies :) Tym razem do wygrania będzie zestaw z króliczkiem (jak na poniższej grafice). Wygrywa 1 osoba. 


Co trzeba zrobić, aby wygrać zestaw? Wystarczy odpowiedzieć na mega proste pytanie :) 

Zbliżają się wakacje. Jakie miejsca możesz polecić na krótkie (1-2) dniowe wycieczki z małym dzieckiem (wiek 0-3)? Dlaczego akurat te? 

Zgłaszać możecie się na 3 sposoby:
- przez wiadomość mailową na adres: mamma.pchela@gmail.com
- w komentarzu pod postem na FB
- w komentarzu pod tym wpisem
Czas zgłoszeń: 11.05.2019 - 30.05.2019
Wyniki: do 04.06.2019

Będzie mi miło, jeśli:
1. Polubisz fanpage Mamma Pcheła i Canpol Babies
2. Polubisz i udostępnisz post konkursowy na Facebooku
3. Zaprosisz do zabawy 3 osoby
Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga i fanpage Mamma Pcheła, a sponsorem jest Canpol Babies.
2. Konkurs trwa od 11.05.2019 do 30.05.2019
3. Udział w konkursie jest dobrowolny
4. Uczestnik przystępując do konkursu akceptuje w całości treść regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
5. Nagrodą w konkursie jest zestaw z króliczkiem. 
6. W konkursie zostanie wyłoniony 1 zwycięzca. Zwycięzcę wybiera organizator konkursu.
7. Wyniki zostaną ogłoszone do 04.06.2019 i umieszczone będą na blogu w tym wpisie.
8. Zwycięzca ma obowiązek zgłosić się do organizatora w ciągu 3 dni od opublikowania wyników konkursu w celu podania danych adresowych do wysyłki. W innym wypadku zostanie wybrany nowy zwycięzca. Dane należy wysłać na adres: mamma.pchela@gmail.com Potrzebne dane to: imię, nazwisko, adres do wysyłki, numer telefonu oraz adres mailowy.
9. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności
10. Nagroda jest wysyłana przez sponsora konkursu. Wysyłka odbywa się jedynie na terenie kraju na koszt sponsora. Organizator konkursu nie odpowiada za termin oraz stan nadesłanej nagrody.
11. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. Z o. o. SKO ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych
12. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu rozstrzygnięcia konkursu i dostarczenia nagrody. Po tym czasie dane nie będą przetwarzane.
13. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 28.07.1992 r. i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy
14. Organizator ma prawo zmieniać warunki regulaminu przed wcześniejszym poinformowaniu Uczestników o dokonanej zmianie. 
15. Uczestnik przystępując do konkursu wyraża zgodę na upublicznienie jego pracy konkursowej, a także do jej wykorzystania w przyszłości przez organizatora. 
Zapraszam do wzięła udziału w konkursie i każdemu życzę powodzenia :)WYNIKI

Kochani! Jak co miesiąc trudno było mi wybrać zwycięzcę. Poleciliście sporo ciekawych i nieznanych mi miejsc. Do kilku z nich na pewno się wybiorę :) Najbardziej spodobały mi się Ogrody Kapias w Goczałkowicach Zdroju i to właśnie em.monika wygrywa :) Dlaczego? Z opisu wynika, że to miejsce jest idealne i dla kilkumiesięcznych dzieci i dla tych troszkę starszych. Można tam odpocząć, pospacerować, a także coś zjeść. Maleństwa nie będą się nudzić, bo będą miały mnóstwo rzeczy do oglądania, a starsze dzieci będą mogły szaleć na łonie natury :) 

Pani Moniko - proszę o wiadomość mailową z danymi do wysyłki nagrody :)  A oto nagrodzone zgłoszenie:
"Na jedno- lub dwudniową wycieczkę z małym dzieckiem zdecydowanie polecam Ogrody do zwiedzanie Kapias w Goczałkowicach Zdroju. To przecudne i malownicze miejsce, podzielone na Stare i Nowe Ogrody, w których każdy zakątek stanowi jakby 'inny świat'. Jest tu np. Ogród Jesień, Ogród Lato, Ogród Skandynawski, Ogród wiejski, Ogród romantyczny, Tajemniczy Ogród czy Wrzosowisko. W ogrodach jest też mnóstwo ławeczek i altanek, w których można usiąść, odpocząć, poczytać książkę gdy dziecko śpi w wózku czy nakarmić dziecko. Wszystkie alejki są dostosowane do przejazdu wózkiem dziecięcym. Dla nieco starszego dziecka ogromną atrakcją jest Labirynt utworzony z żywotników, Igloo, do którego można wejść oraz Ogród Sensoryczny, w którym można 'poczuć' rośliny. Dodatkowo w Ogrodach dzieci mogą podziwiać ryby pływające w stawach czy przyglądać się owadom w Hotelu dla Owadów, a także pobawić się na placu zabaw w Zaczarowanym Ogrodzie. W Ogrodach oczywiście jest restauracja, w której całą rodziną można zjeść obiad czy deser. W planie Ogrodów są też rozmieszczone toalety, co jest bardzo ważne podczas wycieczki z dzieckiem, aby nie trzeba było nagle wracać na sam początek czy koniec Ogrodów. Każdy zapalony miłośnik ogrodnictwa może wstąpić również do Centrum Ogrodniczego, gdzie można zakupić różnego rodzaju rośliny oraz dekoracje ogrodowe oraz zasięgnąć porady z zakresu ogrodnictwa.
Dla mnie największymi plusami tego miejsca jest pewność, że ani rodzice ani dzieci nie będą się tu nudzić. Każdy tu odpocznie, doświadczy piękna i różnorodności świata roślin, zobaczy mnóstwo kolorów i odcieni zieleni, co tak ważne jest dla dzieci. Poza tym jest to miejsce bezpieczne i... za darmo... tak, tak, wejście te teren Ogrodów do zwiedzania jest bezpłatne :)
To prawdziwe miejsce z pasją."

15 komentarzy:

 1. Wspaniały pomysł.To mi się podoba.Polecam Węgierska Górka lub Milówka.W Milówce jest fajny skansen,byłam .Dzieci zachwycone

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chętnie zobaczymy i zwiedzimy :) Wpisujemy na Naszą listę :)

   Usuń
 2. Świetny konkurs. Mój synek już wyrósł z takich produktów, ale polecę konkurs innym mamom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z ręką na sercu mogę polecić miejsce wspaniałe,
  na wycieczki z dziećmi doskonałe.
  Od 1 dnia życia tutaj wiodę swoje życie,
  rodzinę tu zakładam i nawet w myśl mi nie przyszło by się stąd wyprowadzać.
  Wiele pięknych miejsc tutaj zwiedziłam.
  A jeszcze więcej takich nie odkryłam.
  Mowa jest o Borach Tucholskich,
  skarbnicy zabytków i atrakcji,
  miejsce udanej każdej podróży.
  I nie ważne czyś mały czy duży.
  Tutaj wiele jest miejsc wspaniałych do zwiedzania,
  w otoczeniu pięknych jezior, rzek i lasów,
  świeże powietrze do wdychania.
  Rodzina tutaj odpocznie ,
  maluszek się nie zanudzi,
  bo atrakcje na małych tutaj czekają.
  Teolog słynie z wioski Skrzata,
  co do zabawy malucha zaprasza.
  Jest tam wiele atrakcji i zabaw dla małego.
  A i do Fojutowa zabrać zachęcam małego i dużego.
  Nie ważne czy zima czy lato ,
  atrakcji tam jest nie do opisania.
  Starego Akweduktu architektura zachwyca.
  Tam rzeka nad rzeką swoim nurtem płynie.
  Jest piękna wieża widokowa,
  co okolice z góry pozwala poznać.
  Tajemnice również zdradzę o placu zabaw w Fojutowie,
  że i duży ma chęć z niego skorzystać :)
  Pełno odkrytych basenów i atrakcji latem dla maluszka w zajeździe,
  a zimą bryczką maluszka trzeba przewieźć.
  Dnia tam nie starczy,
  a atrakcji nie koniec.
  Ale warto też innej miejsca odwiedzić.
  Piła Młyn do Wioski Górniczej zaprasza!
  Tam wszystkie atrakcje do wieku dostosowane,
  zwiedzanie, gry terenowe , przeszkody
  Historie ciekawe i atrakcje wspaniałe.
  Warto też iść do parku linowego , kawałek od Wioski Górniczej oddalonego.
  Dni by w Borach nie starczyło bo atrakcji jeszcze z listy dużo nie ubyło.
  Słowo daje, że dla rodziny z dziećmi weekend wspaniały !  ------------------------------------
  Słaba ze mnie poetka, wiec serdecznie zapraszam w Bory Tucholskie .
  Zachęcam do poczytania o atrakcji takiej jak :
  *Akwedukt Fojuowo gmina Tuchola, powiat tucholski,
  *Wioska Górnicza Piła Młyn gmina Gostycyn , powiat tucholski
  *Wioska Skrzata Teolog gmina Lubiewo , powiat tucholski
  Jest to krótka lista, ale na 2 dniową wycieczkę naprawdę się sprawdzi. Również polecam Canpol w Człuchowie :) Są to miejsca niedaleko oddalone od siebie wiec czas będzie na wykorzystanie atrakcji.


  ----Serdecznie pozdrawiam .
  Fb polubione :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej ile miejsc :) Aż się zastanawiam czy 2 dni to na pewno nie za mało ;)

   Usuń
  2. Spokojnie 2 dni aktywne wystarcza :) super miejsca naprawdę polecam na wakacyjny wyjazd.:)

   Usuń
 4. Proponuję Trójmiasto. Dzieciaczki z chęcią będą bawić się w piasku na plaży. Jeśli są obawy, że trudno będzie odeprzeć prośby o pływanie w zimnym morzu, to polecam park zabaw na plaży w Gdyni głównej lub ogromny płac zabaw w Parku Regana w Gdańsku (kilkadziesiąt metrów od morza). Każdego dnia znajdą się towarzysze do zabaw. Fajnie można spędzić pół dnia w oliwskim zoo, gdzie dla leniuszków alternatywą do spaceru jest ciuchcia. Jeśli pogoda nie dopisze, to dzień atrakcyjnie można spędzić w Aquaparku w Sopocie, gdzie są baseniki dla najmłodszych z wodą po kolana lub w Loopys World. Dla rodziców, którzy chętnie pedałują są śliczne i łatwe trasy rowerowe w parku Krajobrazowym. Jeśli boimy się tłumu nad morzem, warto wybrać się nad jezioro w Gdańsku na Otominie. Są tam również stadniny po których wędrują kucyki i koziołki, które dzieci mogą karmić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Proponuję Trójmiasto. Dzieciaczki z chęcią będą bawić się w piasku na plaży. Jeśli są obawy, że trudno będzie odeprzeć prośby o pływanie w zimnym morzu, to polecam park zabaw na plaży w Gdyni głównej lub ogromny płac zabaw w Parku Regana w Gdańsku (kilkadziesiąt metrów od morza). Każdego dnia znajdą się towarzysze do zabaw. Fajnie można spędzić pół dnia w oliwskim zoo, gdzie dla leniuszków alternatywą do spaceru jest ciuchcia. Jeśli pogoda nie dopisze, to dzień atrakcyjnie można spędzić w Aquaparku w Sopocie, gdzie są baseniki dla najmłodszych z wodą po kolana lub w Loopys World. Dla rodziców, którzy chętnie pedałują są śliczne i łatwe trasy rowerowe w parku Krajobrazowym. Jeśli boimy się tłumu nad morzem, warto wybrać się nad jezioro w Gdańsku na Otominie. Są tam również stadniny po których wędrują kucyki i koziołki, które dzieci mogą karmić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo :) O Trójmieście myślimy już od jakiegoś czasu :)

   Usuń
 6. Pisałam ma maila zgłoszenie ale nie wiem czy dotarło bo nie dostałam zwrotnej odpowiedzi więc wstawiam je tutaj by mieć pewność że zgłoszenie jest :) oto one:

  Czy maluszek mały duży
  Bardzo lubi być w podróży
  Wojsławice już witają
  Na spacerek zapraszają
  Wielkie arboretum z roślinami
  Zaprasza dzieci z rodzicami
  Rzadkie gatunki roslin tam zobaczymy
  I czas z dziećmi miło spędzimy
  Oprócz spaceru i roślin oglądania
  Jest plac zabaw dla dzieci i miejsce do odpoczywania
  Na grilla i piknik też są miejsca wyznaczone
  I można kupić rośliny wymarzone.
  Ogólnie świetne to miejsce do czasu spędzania
  I aktywnego rodzinnego zwiedzania !

  OdpowiedzUsuń
 7. Jako rodowity kielczanin polecam oczywiście Góry świętokrzyskie! Gdziekolwiek nie pojedziemy to znajdzie się coś do zwiedzenia!Aktualnie mam nawet urlop i razem z rodzina jeździmy po zakątkach świętokrzyskiego. To naprawdę piękne i pełne uroki miejsce. Jak najbardziej jest to idealne miejsce na jednodniowe wycieczki czy dwudniowe. Jeżeli chodzi o kategorie wiekową dziecka to również ją spełnię. Sam mam trzy latka i 10 miesięczną córkę. Dla takiego trzy latka fajnym miejscem jest Oceanarium w Chrustach. Przy okazji w okresie lata oprócz pięknych ryb jest zagroda ze zwierzętami. Oprócz tego pełno atrakcji, dmuchańców, park linowy. Innym miejscem jest mini Zoo w Zaciszu Leśnym. Miło można spędzić przed południe patrząc i poznając zwierzęta. Fajne miejsce by potem pojechać w dalszą drogę do Kurozwęk i zobaczyć prawdziwe bizony! Możemy się nastawić na chodzenie po górach. Tutaj polecam Świętą Katarzynę lub Święty Krzyż. Droga nie jest wyczerpująca więc takie maluchy bierzemy w chustę lub nosidło i cieszymy się szlakami górskimi. Gdzie nie pojedziemy zawsze będzie coś do zobaczenia. Naprawdę polecam bo warto poznać te piękne zakamarki!

  OdpowiedzUsuń
 8. Inwałd Park :)
  To miejsce dla całej rodziny, skupiające 4 różne parki tematyczne - Dinolandia, Park Miniatur, Warownia i Ogrody Jana Pawła II. Wtedy co byliśmy najbardziej spodobała się córce Dinolandia :D Jeśli zastanawiacie się, do którego parku dinozaurów uderzyć z najmłodszymi maluchami, to ten polecam szczególnie
  Jazda wózkiem nie stanowi tu najmniejszego problemu, doskonale przygotowane alejki, zadbane krzewy, przystrzyżone trawniki, na których wznoszą się imponujące figury prehistorycznych gadów sprawiają, że park zwiedza się z przyjemnością.
  Park można zwiedzać także przy pomocy bezpłatnych wózków.
  Mali miłośnicy dinozaurów będą tu również mieli okazję wejść do jaskini, a także niczym prawdziwi paleontolodzy odkopać szczątki dinozaura na plaży .
  Oprócz całych postaci różnych gadów mamy tu szereg ich fragmentów, kości i innych skamielin.
  Nieco więksi zwiedzający mogą wspinać się na dużej ściance wspinaczkowej, ale i dla mniejszych atrakcji nie zabraknie (park linowy, kolejka, basen z kulkami, dmuchane zamki, kule wodne, żyroskop, banji, minigolf - to tylko część atrakcji, jakie tu znajdziemy - wszystkie dostępne w ramach jednego biletu wstępu do parku).
  Na terenie parku znajduje się też restauracja i plac zabaw dla małych dzieci.
  Serdecznie polecamy :) A dla braciszka który przyjdzie wkrótce na świat- gramy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wakacje z dziećmi to wielkie przeżycie,
  A, zaplanować je trzeba więc należycie,
  Zbyt długie dystanse się nie uśmiechają,
  Wszak dzieci w podróży nie wytrzymają.

  Wpadł oto do głowy, pomysł z przed lat,
  Gdy byłam mała zabrał mnie starszy brat,
  Wraz z rodzicami do miejsca magicznego,
  PARK MINATUR, nie zapomnisz już tego !

  Ileż tam miejsca, ileż ciekawych budowli,
  I nie daleko trafić można, też do hodowli,
  A, gdzie epoka dinozaurów ciągle króluje,
  Takie chwile wycieczki dziecko interesuje.

  Maluchy ciekawe, więc miniatury pisane,
  Aby chwile z rodzicami były tak spędzane,
  W poznawaniu świata maleńkimi oczami,
  Nawet dorośli staną się nagle dzieciakami.

  Drugi dzień wycieczki znów się zapowiada,
  W parku DINOLANDIA, gdzie Dinozaur włada,
  Stworzone na wzór prawdziwych ich klony,
  Więc Maluch pozostanie jakże zauroczony.

  Ach, nawet jako dorosła marzę o zwiedzeniu,
  Tak dawno nie byłam, choć nie wiedzieć czemu,
  Raz na jakiś czas przypomni mi się zwiedzanie,
  Dlatego wakacji z dziećmi 0-3 tam planowanie.

  Sylwia Klichowska

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja dla małych bajtli polecam Śląsk, a dokładniej Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Jest tam pełno atrakcji, dla całej rodziny. Na początku można zwiedzić skansen, pokazać dzieciom jak dawniej wyglądało życie, jakie były domy, wyposażenie, jak wyglądał świat bez elektryczności. W skansenie organizowane są różne warsztaty i festyny. Dzieci mogą porozmawiać z pszczelarzem skąd się bierze mód, dowiedzieć się co nieco o zmorach, utopocach i innych potworach, uczestniczyć w święcie ziemniaka i wielu innych atrakcjach. Można również zakupić ładne, drewniane zabawki. Kolejnym punktem, głównie dla małych fanów piłki nośnej oraz dla taty, jest wycieczka po stadionie śląskim. Spod stadionu można udać się w dalszą trasę kolejką linową. Ze starszym dzieckiem można podróżować otwartymi krzesełkami, dla młodszych dzieci, także dla tych w wózkach, są specjalne, zamknięte kabiny. Kolejka zawiezie nas pod Śląskie Wesołe Miasteczko możemy poszaleć z dziećmi na karuzelach. Znajduje się tutaj największy roller coaster w Polsce. Jeżeli wolimy spędzić ten czas spokojniej polecam przejść się kilka minutek i trafimy do ZOO. Chyba każde dziecko lubi oglądać zwierzątka. Odpoczynek między atrakcjami polecam spędzić w rosarium. Latem pięknie kwitną różane alejki, jest tam również dużo miejsca, gdzie dzieci mogą pobiegać i poszaleć. W parku istnieje również możliwość popływania na rowerkach wodnych lub łódkami. Dodatkowo jak wiadomo, każdy rodzić chciałby podarować dziecku gwiazdkę z nieba, tutaj jest to możliwe, gdyż możemy udać się do Planetarium i poczuć się jak w niebie. Serdecznie polecam to miejsce dla dzieci, dużo zieleni, placów zabaw. W sezonie w parku jest bardzo dużo imprez rodzinnych. Śniadania na polanie, różne targi, wystawy kwiatów imprezy muzyczne. Polecam Park Śląski dla dużych i małych. Większość z tych miejsc zdążyłam zwiedzić już z moim 8 miesięcznym synkiem i mogę powiedzieć, że bardzo mu się podobało. Tą trasę bez problemu można pokonać z wózkiem.

  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń

Liczę na szczery komentarz od Ciebie :) Dziękuję :)
Pamiętaj, że zostawiając komentarz automatycznie akceptujesz politykę prywatności.

Copyright © 2016 Mamma pcheła , Blogger