piątek, września 13, 2019

Konkurs "Był sobie pies 2"

Kochani! 

Piątek 13-ego wcale nie musi być pechowym dniem  Tak jak Wam obiecałam - zapraszam na pierwszy książkowy konkurs organizowany u Mamma-pchela 
Niedawno premierę miała książka "Był sobie pies 2", a ja mam dla Was nowy, egzemplarz finalny tej książki!  Jesteście zainteresowani?Co trzeba zrobić, aby wygrać? To proste! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Od jakiego wieku i dlaczego warto mieć w domu przyjaciela pod postacią zwierzęcia?

Swoje odpowiedzi umieszczajcie pod postem konkursowym na FB
Czas trwania konkursu: 13.09.2019 do 20.09.2019
Wyniki ogłoszę do 22.09.2019

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem i sponsorem konkursu jest właścicielka bloga i fanpage Mamma Pcheła.
2. Konkurs trwa od 13.09.2019 do 20.09.2019
3. Udział w konkursie jest dobrowolny
4. Uczestnik przystępując do konkursu akceptuje w całości treść regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
5. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz finalny książki "Był sobie pies 2".
6. W konkursie zostanie wyłoniony 1 zwycięzca. Zwycięzcę w sposób subiektywny wybiera organizator konkursu.
7. Wyniki zostaną ogłoszone do 22.09.2019 i umieszczone będą na fanpage.
8. Zwycięzca ma obowiązek zgłosić się do organizatora w ciągu 3 dni od opublikowania wyników konkursu w celu podania danych adresowych do wysyłki. W innym wypadku zostanie wybrany nowy zwycięzca. Dane należy wysłać na adres: mamma.pchela@gmail.com Potrzebne dane to: imię, nazwisko, adres do wysyłki, numer telefonu oraz adres mailowy.
9. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności
10. Nagroda jest wysyłana przez sponsora konkursu. Wysyłka odbywa się jedynie na terenie kraju na koszt sponsora. Wysłanie nagrody odbędzie się w ciągu 7 dni od daty otrzymania wymaganych danych.
11. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych
12. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu rozstrzygnięcia konkursu i dostarczenia nagrody. Po tym czasie dane nie będą przetwarzane.
13. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 28.07.1992 r. i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy
14. Organizator ma prawo zmieniać warunki regulaminu przed wcześniejszym poinformowaniu Uczestników o dokonanej zmianie.
15. Uczestnik przystępując do konkursu wyraża zgodę na upublicznienie jego pracy konkursowej, a także do jej wykorzystania w przyszłości przez organizatora. Zapraszam do wzięła udziału w konkursie i każdemu życzę powodzenia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Liczę na szczery komentarz od Ciebie :) Dziękuję :)
Pamiętaj, że zostawiając komentarz automatycznie akceptujesz politykę prywatności.

Copyright © 2016 Mamma pcheła , Blogger