poniedziałek, września 23, 2019

Konkurs Canpol Babies - zestaw zabawek

Cześć, 

zapraszam na kolejny konkurs, który mogę zorganizować dla Was w ramach blogosfery Canpol Babies :) Tym razem do wygrania będzie zestaw z zabawek (jak na poniższej grafice). Wygrywa 1 osoba. 


Co trzeba zrobić, aby wygrać zestaw? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie :) 

Jakie są najważniejsze rzeczy, o których nie można zapomnieć, gdy spodziewamy się maleństwa w domu?
 O czym rodzice nie mogą zapomnieć? 
Co powinni kupić? 
O jakie rzeczy zadbać przed i tuż po porodzie?
Dlaczego akurat te? 

Zgłaszać możecie się na 3 sposoby:
- przez wiadomość mailową na adres: mamma.pchela@gmail.com
- w komentarzu pod postem na FB
- w komentarzu pod tym wpisem
Czas zgłoszeń: 23.09.2019 - 30.09.2019
Wyniki: do 06.10.2019

Będzie mi miło, jeśli:
1. Polubisz fanpage Mamma Pcheła i Canpol Babies
2. Polubisz i udostępnisz post konkursowy na Facebooku
3. Zaprosisz do zabawy 3 osoby
Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga i fanpage Mamma Pcheła, a sponsorem jest Canpol Babies.
2. Konkurs trwa od 23.09.2019 do 30.09.2019.
3. Udział w konkursie jest dobrowolny.
4. Uczestnik przystępując do konkursu akceptuje w całości treść regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
5. Nagrodą w konkursie jest zestaw z zabawkami. 
6. W konkursie zostanie wyłoniony 1 zwycięzca. Zwycięzcę wybiera organizator konkursu.
7. Wyniki zostaną ogłoszone do 06.10.2019 i umieszczone będą na blogu w tym wpisie.
8. Zwycięzca ma obowiązek zgłosić się do organizatora w ciągu 3 dni od opublikowania wyników konkursu w celu podania danych adresowych do wysyłki. W innym wypadku zostanie wybrany nowy zwycięzca. Dane należy wysłać na adres: mamma.pchela@gmail.com Potrzebne dane to: imię, nazwisko, adres do wysyłki, numer telefonu oraz adres mailowy.
9. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności
10. Nagroda jest wysyłana przez sponsora konkursu. Wysyłka odbywa się jedynie na terenie kraju na koszt sponsora. Organizator konkursu nie odpowiada za termin oraz stan nadesłanej nagrody.
11. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. Z o. o. SKO ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych
12. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu rozstrzygnięcia konkursu i dostarczenia nagrody. Po tym czasie dane nie będą przetwarzane.
13. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 28.07.1992 r. i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy
14. Organizator ma prawo zmieniać warunki regulaminu przed wcześniejszym poinformowaniu Uczestników o dokonanej zmianie. 
15. Uczestnik przystępując do konkursu wyraża zgodę na upublicznienie jego pracy konkursowej, a także do jej wykorzystania w przyszłości przez organizatora. 
Zapraszam do wzięła udziału w konkursie i każdemu życzę powodzenia :)


WYNIKI

po raz kolejny ciężko było mi wybrać jedną osobę, która otrzyma nagrodę. Jednak zasady są bezlitosne :( zestaw wygrywa...


Pan Paweł Dudek (zgłoszenie na fb). Bardzo gratuluję i czekam na przesłanie danych :) 

3 komentarze:


 1. Jako tata już dwójki dzieci jestem trochę doświadczony w tej kwestii i chętnie wezmę udział w konkursie. Przed pierwszym dzieckiem oboje z żoną pilnie przygotowywaliśmy się do roli rodziców. Poza chodzeniem do lekarza, badaniami i zdrowym odżywianiem ważne dla nas stały się warsztaty. Na nich mogliśmy posłuchać wykładów, poznać produkty ale i też poznać innych przyszłym rodziców i wymieniać z nimi swoje poglądy. Nasza biblioteczka zapełniła się magazynami i książkami dotyczących dzieci. Chętnie oglądaliśmy też materiały szkoleniowe. Między innymi stworzone przez firmę Canpol. To wszytko pozwoliło nam się choć odrobinę przygotować teoretycznie na przyjście nowego członka rodziny. Ważna jest tutaj też wyprawka dla maluszka ale i dla mamy, by czuła się komfortowo w tych ważnych dla nas dniach. Wygodne koszule i ubrania ułatwiające karmienie, ale i też cały odpowiedni zestaw dla niej potrzebny po porodzie. Maści, laktator i podkłady. Dla maluszka jest potrzebnych wiele wiele akcesoriów i gadżetów. Jest teraz tego pełno na rynku. Dla nas najważniejsze było by ubranka były przyjazne dla tak delikatnej skórki, kosmetyki nie uczulały i miały jak najlepszy skład. Bez parabenów i niepotrzebnych substancji. Zabawki były bezpieczne i wspierały rozwój. Poza tym w domu wtedy niezbędne się okazały termometr, leki przeciwgorączkowe, pieluchy, kocyki, pościel i inne gadżety ułatwiające opiekę nad noworodkiem. U nas bardzo sprawdził się szumiś i otulacz. Pozwoliły szybko ukoić płacz synka podczas kolek. Fajny jest podgrzewać i sterylizator. Gdy miał się urodzić synek szykowaliśmy odpowiednio wcześniej łóżeczko i wózek, aby odstały trochę, a nie były używane od razu wyjęte z folii i wyjęte z pudełka. O czym trzeba pamiętać jeszcze? Zapewne o wszelkich formalnościach związanych z załatwieniem w urzędach i w pracy. Złożeniem wniosku macierzyśnkiego u pracodawcy. Przy kolejnym dziecku już od pierwszych dni ciąży przygotowywaliśmy synka na to, że będzie miał rodzeństwo. Nie chcieliśmy aby czuł się odtrącony, gdy w domu pojawi się młodsze dziecko być może wymagające wiele uwagi. Dodam, że trzeba pamiętać, aby zawsze słuchać głosu swojego instynktu macierzyńskiego i tacierzyńskiego. Wszystkiego trzeba się nauczyć i poznać dziecko. Pierwsze miesiące to właśnie nauka siebie nawzajem. Jednak nie bójmy się prosić o pomoc nasze mamy i babcie. Pamiętajmy, że my też potrzebujemy czasem chwili dla siebie.
  Rzeczy niezbędne w wyprawce można zapisać w formie alfabetu bo są one konieczne do prawidłowego rozwoju malucha!
  Akceptacja malucha
  BLISKOŚĆ
  Czułość
  Dbałość o podstawowe potrzeby
  Ergonomiczne noszenie
  Generalne przygotowanie do roli rodziców
  Higiena
  Ilość czasu spędzanego z rodzicami
  Jakość zaspokajania potrzeb
  Kołysanie
  Liczne akcesoria, które ułatwiają rodzicom opiekę nad maluchem;)
  MIŁOŚĆ
  Noszenie
  Obecność rodziców
  Przytulanie
  RODZINA
  Spanie
  Troska rodziców
  Ubranka
  Więź jej budowanie od pierwszych dni życia;)
  Zabawa z rodzicami
  To są wszystko niezbędniki o których często zapominają młodzi rodzice pośród tych wszystkich dostępnych akcesoriów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie są najważniejsze rzeczy, o których nie można zapomnieć, gdy spodziewamy się maleństwa w domu?
  Najważniejsze to kącik dla mamy aby mogła spokojnie nakarmić maluszka, przewijak aby mamy kręgosłup nie bolał od ciągłego nachylania się nad nim. Wygodne łóżeczko dla dziecka aby mama mogła spokojnie zalec na swoim bez obawy, że przygniecie maleństwo. Dużo ubranek aby mama nie musiała prać codziennie. Dużo zabawek aby twarz mamy nie była wyciągana w każdą stronę/gryziona/mama uniknie palca w oku. Laktator- aby mama urwała się na spacer do biedronki. Wsparcie bliskich- bo do fryzjera też czasem mama chciałaby a wręcz musi.
  O czym rodzice nie mogą zapomnieć?
  O sobie. Można zwariować na punkcie dziecka, ale to tylko jakieś 20-40 lat a potem rodzice znowu zostaną sami ze sobą i warto jednak tą miłość pielęgnować bo piękni i młodzi to wtedy już aż tak bardzo nie będziemy :) Więc warto czasem jakąś randeczkę z tatusiem na liście "to do" wcisnąć ;)
  Co powinni kupić?
  Karnet na obiadki domowe dla mamy w połogu aby w wolnej chwili spała a nie pilnowała zupy i dla tatusia aby nie jęczał mamie "gdzie ten obiad" :)
  O jakie rzeczy zadbać przed i tuż po porodzie?
  Należy poinformować wszystkich dookoła w domu, pracy, na osiedlu, ciocię w Kołobrzegu i siostrę w Krakowie, że ma się teraz ważne sprawy i niech czekają z problemami do co najmniej pierwszego zęba. Po porodzie wysłać mmsa do zainteresowanych z metryczką waga, godzina, imię. A potem przyjmować pomoc i wzgardzić jej brakiem. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Liczę na szczery komentarz od Ciebie :) Dziękuję :)
Pamiętaj, że zostawiając komentarz automatycznie akceptujesz politykę prywatności.

Copyright © 2016 Mamma pcheła , Blogger