niedziela, stycznia 13, 2019

O mnie


Mamma Pcheła - Marta.


Mama Natalki, żona i kochanka swojego męża, służbistka. Tak chyba najlepiej można mnie opisać :) Do tego warto dodać, że zbyt szybko oceniam ludzi, lubię wkładać przysłowiowy kij w mrowisko i dla zasady być "przeciw". Na to co mówię trzeba brać poprawkę i czasem mrugnąć okiem :)


W 2016 roku całkowicie zmieniłam swoje życie. Wywróciłam wszystko do góry nogami i spełniłam wszystkie swoje marzenia :) Od tego momentu (motywowana przez męża) ciągle poszukuję nowych marzeń, nowych celów i wyzwań. Dlaczego? Aby dać mojemu mężowi odpocząć od siebie ;) I tak w 2018 roku powstał ten blog.


Blog jest moją małą odskocznią, a także formą wypełnienia czasu wolnego. Najczęściej przeczytasz tu recenzje książek, a także moje przemyślenia/doświadczenia związane z macierzyństwem. Rzadziej (ale jednak) zobaczysz u mnie tematy lifestylowe lub przepisy kulinarne. W przyszłości planuję zamieszczać również recenzje i swoje doświadczenia z grami planszowymi oraz puzzlami. Tak na prawdę nie zamykam się w sztywnych ramach tematycznych - mam nadzieję, że blog będzie się rozwijał razem ze mną :)

1 komentarz:

Liczę na szczery komentarz od Ciebie :) Dziękuję :)
Pamiętaj, że zostawiając komentarz automatycznie akceptujesz politykę prywatności.

Copyright © 2016 Mamma pcheła , Blogger