W trakcie pielęgnacji noworodka i niemowlaka bardzo ważna rolę odgrywa kąpanie dziecka. Z tego powodu rodzice zaopatruje się w liczne akcesoria jednym z nich jest specjalny ręcznik z odkryciem na głowę. Tego typu okrycia kąpielowe bardzo często mają śmieszne uszka i kolorowe hafty, dzięki którym bobas wygląda jeszcze bardziej uroczo. Jednym z producentów takich ręczników jest Canpol, ale możecie spotkać także jako marki własne dużych sieci.

Canpol okrycie kąpielowe

Jeżeli chodzi o bogatą ofertę canpol okrycie kąpielowe to produkty te cechują się wysoką jakością. Są nie tylko bardzo chłonne i wygodne ale również wyjątkowo miękkie, dzięki czemu maluszek może się zrelaksować po kąpieli. Są też atrakcyjne dla rodziców. Kolorowe wzory, śmieszne uszka czy kształty na kapturki okrycia są przecież przezabawne i sprawiają nam jeszcze więcej radości. Pamiętajmy jednak że bezpieczeństwo i komfort dziecka są najważniejsze.
Canpol okrycie kąpielowe na pewno przyda nam się i dla starszego malucha. Jak również w trakcie wakacji, kiedy szybko musimy okryć malucha wychodzącego z wody (są również bardzo praktyczne na basenie). Wówczas na pewno jeszcze nie raz siągniemy po okrycie kąpielowe ciesząc się jego kształtem i praktycznymi rozwiązaniami.
Następnym ciekawym odkryciem papierowym jest poncho ale zostało ono zaprojektowane i stworzone dla dzieci powyżej pierwszego roku życia, a ich kupno zależy wyłącznie od rodziców dziecka. Jego zaletą jest również kaptur znajdujący się na środku “ręcznika” a obie połowy opadają na brzuch i plecy malucha. ten model okrycia również doskonale sprawdzi się nad morzem jak i basenem. Stanowią jednak alternatywę dla klasycznych okryć kąpielowych dla niemowląt.
Dzięki tego typu ręcznikom każda kąpiel, jak i wyjazd z większym już dzieckiem okaże się prawdziwą frajda zarówno dla malucha jak i rodzica, a to przecież bardzo ważne w opiece i wychowaniu dziecka. Pamiętajmy również, żeby zachować złoty środek w trakcie wyboru okrycia kąpielowego.