Torba Canpol Babies jest zaprojektowana z myślą o kobietach. Jest stylowa i niezwykle funkcjonalna, ponieważ posiadają zaczepy które z łatwością można przyczepić do wózka. Dzięki temu torba Canpol Babies jest idealna na spacer, spotkanie czy wyjazd z dzieckiem.
Wyróżnia się swoim wyglądem, elegancją i dużą praktycznością. Pomieści wszystkie akcesoria potrzebne dla mamy jak i dla dziecka.

Torba Canpol Babies

Torba posiada dużo praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Oprócz zaczepów pozwalających przyczepić ją do wózka posiada matę do przewijania, która idealnie sprawdza sie podczas spacerów czy podróży. Zewnętrzna kieszeń szybkiego dostępu jest na magnes, dzięki temu umożliwia wygodne sięganie jedną ręką po wybraną rzecz po czym automatycznie zamyka się przy pomocy wszytego magnesu. Posiada też kosmetyczkę na suwak w której pomieszczą się kosmetyki potrzebne do pielęgnacji dziecka jak i drobiazgi dla mamy. W torbę wszyte są większe i mniejsze kieszenie na gumki. Większe kieszenie idealnie sprawdzą się do przechowywanie pieluszek oraz ubranek na zmianę. Mniejsze natomiast przydadzą się do przenoszenia kubków, bidonów, butelek i słoiczków, bez obawy że napój dziecka rozleje się podczas podróży. Wewnętrzna kieszeń torby na suwak przyda się do schowania dokumentów np. Książeczki zdrowia dziecka, lub telefonu czy portfela. Co ważne torba posiada kieszeń termoizolacyjną. Taka kieszeń spowolni stygnięcie lub nagrzewanie się pokarmu albo napoju dla dziecka. Torba Canpol Babies jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. Jeśli w najbliższym czasie planujesz ze swoją rodziną wyjechać na weekend czy wakacje taka torba idealnie się do tego sprawdzi. Będzie dobrym miejscem na dokumenty lub na najbardziej potrzebne akcesoria.

Torbę należy utrzymywać w czystości. Nie należy prać w pralce. Czyścić powierzchniowo przy użyciu gąbki z delikatnym środkiem myjącym. Torbę powinno się sprawdzać przed każdym użyciem. Jeżeli pojawiły się oznaki zniszczenia lub zużycia należy ją wyrzucić. Trzeba pamiętać, że torba nie jest zabawką i należy trzymać ją w miejscu niedostępnym dla dzieci.