Każdy rodzic potrzebuje zabawek dla swojego malucha nie tylko pod względem rozrywkowym, ale też edukacyjnym czy uspakajającym. Idealną zabawka spełniającą te kryteria jest karuzela Canpol Babies. Karuzela może wpłynąć pozytywnie na rozwój dziecka, ponieważ poprawiam koordynację wzrokowo-słuchową oraz ułatwia zasypianie. Dziecko w okresie 3-4 tygodni po urodzeniu zaczyna wodzić wzrokiem za przedmiotami i rejestrować dźwięki z otoczenia. Taka karuzela będzie więc idealnym dla niego rozwiązaniem. A nawet jeśli dziecko nie zaśnie, skupi uwagę na karuzeli a młoda mama będzie miała czas na zajęcie się innymi obowiązkami lub po prostu będzie mogła odpocząć. Trzeba pamiętać, że gdy dziecko zacznie już samodzielnie siadać jest to czas żeby rozmontować karuzele.

 

Karuzela canpol babies – piraci

Jedną z bardzo dobrych karuzel jest karuzela Canpol piraci. Solidnie wykonana, piękne żywe kolory. Jest przeznaczona dla dzieci, które nie poruszają się samodzielnie. Posiada 12 melodii, szybkie i wesołe oraz uspakajające idealne do zasypiania.Do melodii dobrana jest odpowiednia głośność dla dzieci. Oczywiście posiada wygodny i łatwy do zamocowania uchwyt do łóżeczka. Na pałąku zawieszone są pluszaki oraz lusterko, które z pewnością przykuję uwagę maluszka. Pluszaki, które są miękkie i bardzo miłe w dotyku, posiadają elementy piszczące i grzechoczące, co jeszcze bardziej zaciekawi dziecko. Co więcej pluszaki można odpiąć z karuzeli i podać dziecku bezpośrednio do zabawy. Nie mogłoby się obyć bez funkcji włącz/wyłącz dzięki której można wyłączyć melodie kiedy dziecko już na przykład uśnie.
Każda karuzela posiada instrukcję jak prawidłowo ją zamontować. Trzeba pamiętać, żeby karuzelę umieścić nad głową dziecka. Tak aby nie miało z nią bezpośredniego kontaktu. Zabawka zasilana jest bateriami AA. Utrzymuj zabawkę w czystości. wszystkie pluszaki mają instrukcję jak prać na metce. Inne części wytrzyj wilgotną szmatką. Przed każdym użyciem sprawdzaj stan karuzeli. Jeśli jest uszkodzona pozbądź się zabawki zgodnie z przepisami dotyczącymi usuwania odpadów.