Wielu rodziców organizuje swoim pociechom przyjęcie urodzinowe w sali zabaw lub w parku trampolin. Jest to niezwykle korzystne ze względu na dużą przestrzeń, jaką oferuje kulkoland, a także możliwość wynajęcia animatora, który zajmie maluchy. Czy urodziny dziecka w domu mogą być równie atrakcyjne?

 

Jeśli zastanawiamy się, jak urządzić urodziny dla dziecka w domu, powinniśmy na początku przyszykować listę gości. Mieszkania w bloku mają niewielki metraż i dwadzieścioro dzieci na przyjęciu, to o wiele za dużo.
Urodziny dziecka w domu powinny obejmować stół z łakociami, przekąskami i napojami, gry i zabawy zorganizowane przez dorosłych oraz samodzielną zabawę dzieci.

Kwestia tego, jak urządzić urodziny dla dziecka w domu, nie obędzie się bez wyżej wspomnianych zabaw. Rodzice mogą zaproponować dyskotekę-wystarczy skoczna muzyka oraz niedroga kula disco podłączana do prądu. Kolorowe światełka i wesołe rytmy wprawią dzieci w doskonały nastrój. Opiekunowie mogą pobawić się w artystę i ozdobić specjalnymi farbami buzie gości w różne wzory lub postacie z bajek.
Urodziny dziecka w domu nie muszą być nudne. Kiedy kompletnie nie wiemy, jak urządzić urodziny dla dziecka w domu, możemy skorzystać z internetu. W sieci znajdziemy porady innych rodziców oraz wypróbowane sposoby na udane przyjęcie urodzinowe dla kilkulatka oraz starszaka.