Jeśli nie masz pomysłu na swoje wesele, razem z partnerem nie chcecie wydawać dużo pieniędzy, nie planujecie zapraszać zbyt wielu osób, mam dla Was kilka sposobów na to jak urządzić kameralne Wesele którego Wasi goście nie zapomną przez długi czas.

 

1.wesele w ogródku. Jeśli dysponujecie ogródkiem, którego rozmiar pozwala na pomieszczenie gościu których macie ochotę zaprosić możecie pomyśleć o wynajęciu lub zakupie namiotu. Taki namiot możecie samodzielnie udekorować za niewielkie pieniądze, dekoracje można zamówić z internetu wystarczy trochę kreatywności, odrobina inspiracji a wasz ogródek zamieni się w bajkowy ogród rodem z baśni.

2. Wesele w kurorcie. Jeśli jesteście nowoczesnymi ludźmi wystarczy odrobina kreatywności a na pewno znajdziecie malutką restaurację przy jakimś uroczym kurorcie. Takie kameralne wesele można urządzić w stylu Boho, dodatkową atrakcją może być ognisko jeśli restauracja lub ośrodek dysponuje takim miejscem. Dodatkowym atutem będą noclegi, które można znaleźć od 50zl za domek.

3.Wesele na małej salce. Jeśli ruszymy głową i poszukamy w swoich okolicach na pewno znajdziemy ogródki działkowe lub wsie dysponujące skałkami. Koszt wynajęcia takiej salki nie jest wielki, jeśli mamy dobry gust i odrobinę cierpliwości na pewno poradzimy sobie z wyzwaniem które może stanowić nowoczesne udekorowanie takiego miejsca. Jednak jeśli mamy wystarczająco dużo chęci Wszystko jest wykonalne, ogromną zaletą będzie cisza i spokój które stworzą rodzinną atmosferę.