Maseczka płachtowa- czy jest produktem wartym uwagi?

Maseczki w płachcie zawładnęły rynkiem kosmetycznym! Są doceniane przez profesjonalnych makijażystów i kosmetologów, jak i osoby prywatne, które pragną zadbać o lepszy wygląd.
Tego typu maski, są wykorzystywane w salonach kosmetycznych jako końcowa faza zabiegu np. oczyszczającego. Dzięki delikatnej formule idealne nadają się do stosowania na klientach.

Łatwa aplikacja, bez bałaganu.

Maseczki płachtowe, są znacznie bardziej wygodne od tych standardowych, które musimy nakładać np. pędzlem. Dzięki nasączonej płachcie nie musimy brudzić swoich rąk czy innych przyrządów, które mają pomóc nam w aplikacji. Po wchłonięciu się produktu maseczkę należy usunąć i wyrzucić. Nie wolno, stosować maseczek kilkukrotnie! Produkt po otworzeniu musi zostać zużyta, w innym wypadku, mogą pojawić się bakterie w opakowaniu, jak i na samej płachcie.

Nawilżenie, ujędrnienie i lśniąca cera.

Maseczki w płachcie dostaniemy w wielu wydaniach. Na sklepowych pułkach jest w czym przebierać, chociaż jeszcze 4 lata temu, maseczki w płachcie uchodziły za jeden z bardziej ekskluzywnych kosmetyków, a ceny zaczynały się od kilkudziesięciu złotych. Aktualnie ten rodzaj maseczek, znajdziemy w wielu popularnych drogeriach.
Dzięki wygodnej aplikacji i bezpośredniemu doleganiu maseczki do twarzy możemy w krótkim czasie odczuć silne działanie.

Ankietowane Polki w 2019 roku, potwierdziły, że chętniej stawiają na maski w płachcie, ponieważ:

  • są łatwe a aplikacji
  • dają uczucie nawilżenia i liftingu, znacznie dłużej niż te nakładane w standardowy sposób.
  • ich cena jest adekwatna do jakości
  • są łatwo dostępne.

Domowe SPA- Twój rytuał.

Maseczki płachotwe powinny być stosowane przynajmniej raz na siedem dni. Dobrze jest wyznaczyć sobie jeden dzień w tygodniu, który poświęcimy na domowe SPA. Możemy wykonać wtedy kompleksową, pielęgnacje, którą połączymy z oczyszczaniem skóry. Regularne stosowanie masek, na pewno szybko przyniesie widoczne efekty, których oczekuje każda kobieta.

Maseczki w płachcie należy trzymać na twarzy nie krócej niż 10 minut. Poświęć ten czas na zupełny relaks. Połóż się wygodnie na łóżku, włącz spokojną muzykę i poczuj się jak w ekskluzywnym SPA.