Kochamy efekt, który gwarantuje nam nałożenie makijażu. Poprawiamy swoje małe defekty i czujemy się pewniej. Makijaż zazwyczaj nakładamy wcześnie rano, zanik wyjdziemy do pracy czy szkoły. Nasza cera cały dzień wygląda zjawiskowo. Jednak nasze pory, odczuwają wtedy duży dyskomfort. Po nałożeniu podkładu i pudru zostają zapchane, przez co skóra, nie może swobodnie oddychać.

Demakijaż, kiedy go robić?

Demakijaż powinno wykonywać się od razu po przyjściu do domu. Nie ma niczego złego w malowaniu się, jednak trzeba pamięć, że demakijaż jest równie ważny! Jeśli będziemy chodzić cały dzień w make-up, a co gorsze pójdziemy w nim spać, możemy mieć pewność, że nasza cera szybko się na nas zemści.
Najczęstszymi skutkami niezmywania makijażu jest trądzik i widoczny przyspieszony proces starzenia się skóry.

Seacret chusteczki do demakijażu czyli jak zmywać makijaż?

Do zmywania makijażu nie wystarczy sama woda! Woda nie ma właściwości, które rozpuszczą kosmetyk i usuną go z różnych zakamarków na naszej cerze. Warto zainwestować w profesjonalne produkty, które są przeznaczone do usuwania kosmetyków. Jednym z lepszych produktów na rynku są seacret chusteczki do demakijażu. Pozwalają usunąć cała zawartość kosmetyków z twarzy, rzęs i brwi! Dopiero po zmyciu makijażu za pomocą chusteczek, możesz użyć wody i przemyć cerę! Chusteczki są nasączone w produkcie, który świetnie radzi sobie nawet z wodoodpornymi kosmetykami.

Seacret chusteczki do demakijażu, to jeden z lepszych produktów do usuwania kosmetyków! Chusteczki nie podrażniają twarzy i świetnie rozpuszczają makijaż. Dodatkowych ich plusem jest poręczność. Łatwo wyjmuje się je z opakowania, można schować je również w torebce, bez obawy, że produkt wyleje się i pobrudzi torebkę!

Usuwanie makijażu, zaraz po przyjściu do domu powinno wejść w nawyk jak mycie rąk, czy odpowiednie nawadnianie organizmu. Dbajmy o naszą skórą w odpowiedni sposób. Badania donoszą, że osoby, które zmywają makijaż w odpowiedni sposób, mają znacznie bardziej nawilżona i jędrną cerę. Jeśli nie chcesz być trzydziestolatką ze skórą sześćdziesięciolatki, koniecznie pamiętaj o demakijażu!