Pranie to codzienność większości Polaków. Kilkuosobowe rodziny piorą nawet trzy razy w tygodniu. Zwracamy uwagę na wydajność i jakość proszków, których używamy jednak nie zawsze dobrze wyprane pranie, oznacza pięknie pachnące pranie. Jeżeli chcesz, aby Twoje pranie, miało wyjątkowy zapach, bez kupowania dodatkowych proszków o bardziej intensywnym zapachu, koniecznie musisz przetestować granulki zapachowe do prania od firmy Lenor!

Perełki zapachowe lenor jak używać?

Kuleczki od Lenora należy wsypywać bezpośrednio do bębna. Producent zaleca, aby wsypywać jedną nakrętkę na pełny bęben prania. Jednak, jeżeli po wypraniu ubrań uznasz, że zapach jest dla Ciebie zbyt intensywny, możesz bez wahania dodać ich troszkę mniej. Analogicznie, jeżeli wolisz jeszcze bardziej intensywny, zapach możesz wsypać półtorej nakrętki lub zaszaleć i umieścić w środku nawet dwie nakrętki. Lenor w swojej ofercie ma wiele zapachów o mniej lub bardziej intensywnym zapachu, więc ilość kulek zależy tylko i wyłącznie od Twoich upodobań.

Ubrania, które chcesz tylko odświeżyć, czyli perełki lenor jak używać cd.

Często bywa tak, że ubrania nie są zaplamione, jednak masz ochotę je najzwyczajniej w świecie przepłukać. Do tego rodzaju prania również możesz użyć perełek zapachowych Lenor, nie dodawaj już wtedy proszku! Dzięki temu Twoje ubrania nabiorą, świeżości, a Ty nie zmarnujesz kolejnej porcji proszku. Ten patent warto wykorzystywać, podczas prania delikatnych rzeczy lub ubrań sportowych, z których należy zmyć tylko nieprzyjemny zapach.

Postaw na zupełnie nowe rozwiązanie od Lenora i urozmaić swoje pranie jeszcze bardziej. Kulki, nie podrażniają skóry, są delikatne i stworzone, aby zapewnić Ci jak najpiękniej pachnące ubrania. Po wypraniu rzeczy w granulach nie musisz już nadmiernie spryskiwać się perfumami, ponieważ zapach utrzymuje się bardzo długo.

Perełki od Lenora są dostępne we wszelkich supermarketach oraz drogeriach. Jeżeli, nie chcesz wychodzić do sklepu, możesz również zamówić je online. Gwarantujemy zadowolenie!