Ciągle spierzchnięte dłonie, które pękają. Ten dyskomfort towarzyszy wielu osobą, szczególnie w sezonie zimowym. Jednak w obecnych czasach, kiedy dezynfekcja rąk towarzyszy nam każdego dnia, problem popękanych i obolałych dłoni, może pojawić się nawet letnią porą. Mróz, źle wpływa na naszą skórą, jednak podobnie działają wszelkie płyny odkażające. Zwalczają bakterie, które znajdują się na naszych dłoniach, jednocześnie wysuszając je. Dlatego, warto zaopatrzyć się w krem do rąk, który będzie świetnie nawilżał, nawet najbardziej wymagającą skórę!

Naturalny kremy do rąk od Feel Free.

Wybór kremu do rąk nie powinien być przypadkowy. Stawiaj na kremy, które zawierają naturalne składniki. Kremy, które zawierają duże ilości silikonów oraz parabenów, nie pomogą spierzchniętym dłonią. Pozostawią jedynie tłustą warstwę na skórze, która nie wchłonie się, kremy od Feel Free, są bogate w naturalne substancje, aż 99,29% stanowią naturalne składniki. Natomiast 12,30% to składniki rolnictwa ekologicznego. Kremy Feel Free, dobrze wpływają, również na płytkę paznokcia. Dlatego podczas aplikacji kremu, nie obawiaj się nałożyć go również na paznokcie.

Tylko w naturalny sposób jesteś w stanie zadbać o odpowiednie nawilżenie. Kremy do rąk Feel Free, są dostępne w wielu popularnych drogeriach np. w Hebe. Ich cena jest naprawdę kusząca. Nie przepłacaj! Czasem, drożej nie oznacza lepiej. Firma Feel Free udowadnia, iż można tworzyć dobre jakościowo produkty, dostępne na każdą kieszeń.

Krem do rąk powinien stanowić, standardowe wyposażenie każdej torebki. Dłonie należy nawilżać regularnie. Problem suchych dłoni, nieeliminowany od zarodka, może przeistoczyć się w ogromny ból, który bez wizyty u dermatologa i odpowiedniego leczenia, nie zostanie wyleczony. Dłonie są naszą wizytówką, warto zatem o nie dbać, by prezentowały się równie dobrze co reszta Twojego ciała.
Kremy Feel Free są również dostępne online. Nie czekaj zamów swoją tubkę już dziś!