Hotele dla psów i kotów, czyli tak zwane hotele dla zwierząt, to miejsca, do których trafiają Twoje zwierzęta, jeśli wybierasz się w podróż służbową, na wakacje lub po prostu wyjedziesz do innego miasta. Ale wielu zapomina, że ​​nie jest to jedyna opcja, w której możesz umieścić swojego zwierzaka podczas swojej nieobecności. W ostatnich latach domy tymczasowe dla zwierząt zyskują coraz większą popularność, i nie bez powodu. O wszystkich zaletach i wadach domów tymczasowych i   hoteli dla psów i kotów czytaj tutaj.

Uważamy, że zwierzęciu będzie łatwiej przeżyć chwilową rozłąkę z właścicielem, jeśli w pobliżu znajduje się znana mu osoba lub przynajmniej osoba, która poświęci zwierzęciu całą swoją uwagę i zadba o nie. Pierwsza opcja jest możliwa, jeśli ktoś z Twoich znajomych, przyjaciół lub krewnych wyrazi zgodę na opiekę nad psem lub kotem. Ale jeśli nie znajdziesz takich osób w swoim otoczeniu, nie rozpaczaj, ponieważ istnieje wiele serwisów opieki nad zwierzętami, które mogą wam pomóc. Jednym z takich jest Petsitters.

Petsitters – kochamy każdego czworonożnego druha od ponad 5 lat

Dlaczego serwisy opieki nad zwierzętami i wyprowadzania ich stają się coraz bardziej popularne i dlaczego wielu właścicieli woli opiekę nad zwierzętami w domu tymczasowym od hoteli dla zwierząt?

We współczesnym rytmie życia spędzanie dużej ilości czasu w ścianach domu jest po prostu niemożliwe. Ciągle się gdzieś spieszymy, wyjeżdżamy, ale wierny kudłaty druh zostaje w domu i każdego wieczoru czeka na swojego właściciela w domu. W takim przypadku pomoże Ci „opiekun na przychodne”. To osoba, która będzie karmić zwierzaka, wyprowadzi go na spacer, pobawi się nim, zadba o niego (obetnie pazury, wyczyści zęby, wyszczotkuje, zabierze do weterynarza) podczas gdy ty nie możesz udzielić uwagi kotu czy psu. Gdzie znajdziesz takiego opiekuna? Przejdź do serwisu  https://petsitters.pl/, zarejestruj się, określ parametry swojego pupila, wybierz terminy, w których będziesz potrzebować pomocy, a serwis zaoferuje Ci kandydatów, którzy mogą Cię zainteresować.

Jeśli radzisz sobie z wyprowadzaniem, karmieniem i nie zapominasz odwiedzić weterynarza, ale gdzieś wyjeżdżasz i nie możesz zabrać ze sobą zwierzaka, to opiekun będzie świetnym rozwiązaniem. Może albo zabrać zwierzę do siebie, albo zaopiekować się nim na twoim terenie –  wybierasz ty!

Wiele osób boi się wpuścić opiekunów do swoich domów, ale jest to absolutnie niepotrzebne. Kiedy zostawiasz zwierzaka opiekunowi, zawierana jest z tobą umowa, w której wszystkie warunki domu tymczasowego są określone w najdrobniejszych szczegółach. Nasi opiekunowie to doświadczeni ludzie, którzy przeszli specjalne testy. Można im zaufać i, co najważniejsze, są warci zaufania. Potwierdzają to recenzje naszych klientów.

Nie masz z kim zostawić swojego zwierzaka na czas gdy nie ma Ciebie w domu? Jak najprędzej zajdź na naszą stronę internetową i wybierz idealnego opiekuna dla swojego zwierzaka.

Petsitters –  przyjdziemy z pomocą każdemu właścicielowi czworonożnego druha.